۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر و گزارش
  • شناسه : 1489
  • ۳۰ جوزا ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
  • 93 بازدید
کاروان صلح هلمند به کابل رسید
کاروان صلح هلمند به کابل رسیدند

کاروان صلح هلمند به کابل رسیدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهاد فرهنگی، اعضای این کاروان پس از رسیدن به شهر کابل در مسجدی واقع چمن حضوری ساکن شدند. حاج سید خلیل الله انوری رهبر حزب حرکت اسلامی مردم و هیئت همراه با اعضای این کاروان دیدار و گفتگو نمودند و از اقدام خیرخواهانه و صلح طلبانه‌ی آنها قدر دانی و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهاد فرهنگی، اعضای این کاروان پس از رسیدن به شهر کابل در مسجدی واقع چمن حضوری ساکن شدند.

حاج سید خلیل الله انوری رهبر حزب حرکت اسلامی مردم و هیئت همراه با اعضای این کاروان دیدار و گفتگو نمودند و از اقدام خیرخواهانه و صلح طلبانه‌ی آنها قدر دانی و تفصیلا در رابطه با ضرورت صلح و امنیت سرتاسری در این کشور صحبت نمودند.

متقابلا در این دیدار  مولوی محمدنبی سوله مل و یکی از سخنگویان این کاروان به نمایندگی از اعضای کاروان صلح، از همصدایی و صحبت های همه جانبه حاج سید خلیل الله انوری قدر دانی و بر روح مرحوم انوری بزرگ اتحاف دعا فرستاده شد.

سخنگوی کاروان صلح افزود:  ما برای، تمام پیروان مذاهب اسلامی و اقوام ساکن در این کشور و همه‌ی مردم افغانستان صلح می خواهیم و در این مسیر اگر جان ما را هم از دست بدهیم به عقب نخواهیم بازگشت و خواست ما از حکومت و طالبان صلح و قطع خونریزی در این کشور است.

کاروران صلح که حرکت شان را ۲۳ ماه ثور از لشکرگاه، مرکز ولایت هلمند، پیاده به سوی کابل با ۸ تن از باشندگان هلمندی آغاز و در جریان راه بر شمار این افراد، افزوده و اکنون بیش از ۱۰۰ تن از ولایت های هلمند، قندهار، غزنی، میدان وردک و بلخ بر این افراد افزوده شد و حدود یک ماه بعد با پای پیاده روز دوشنبه به کابل رسیدند.

گزارشگر پایگاه اطلاع رسانی جهاد فرهنگی